2 ја следат оваа компанија


51% Nitro N-Car MP3 плејер + радио + handsfree

1400 ден.

690 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Nitro N-Car MP3 плејер + радио + handsfree

Опис

Nitro N-Car MP3 плејерот Ви овозможува репродукција на вашите омилени MP3 песни од MicroSD картичка или пренос на звук од мобилен телефон на аудио-системот во Вашето возило. Со приклучување во слотот за запалка, уживајте во кристално чиста музика со прочистувач на тоновите, на FM фреквенции од 87.5 to 108 MHz.

 • Боја: црна со сиво лице
 • Овозможува одговарање на повиците од мобилниот телефон. По завршување на повикот, автоматски продолжува со музика
 • Слушање на GPS навигација на аудио-системот
 • Полнење на уреди преку USB портот на плејерот
 • LED екран за следење на работата на плејерот

Спецификации

 • Напон: 12V
 • Поддржува музика во следните формати: MP3/WMA/WAV
 • Пренос без загуба до: 10м
 • Работа на микрофонот: 0,5-2м
 • Со гифт-кутијата добивате гратис:
 • Упатство за користење
 • Гаранција: 30 дена

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 01.05.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.