34% попуст на антибактериско чистење на клима и вентилација со silver ions + внатрешно чистење на вашиот автомобил од DR Car Wash во вредност од 1490 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

1490 ден.

Попуст

34%

Заштеда

500 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • Dr. Car Wash, Volche Naumchevski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071330305

  [email protected]

Добивате

Антибактериско чистење вклучува:

 • внатрешно чистењe
 • детално чистење на фелни
 • восок за заштита

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2022 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Антибактериско чистење на клима и вентилација со silver ions и пареа на 110 степени кои на вашиот автомобил му даваат свеж и чист воздух.

Антибактериското чистење подразбира детално чистење на габички (бактерии во сите канали по кој се движи воздухот од климата и вентилацијата) во рок од 6 месеци од моментот кога е напраавено детално антибактериско чистење на вашето возилио. 

По извршениот третман процентот на останати габички и бактерии 0.03 што е еднакво на 0.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.