55% попуст на детално хемиско чистење на седишта од Dr. Car Wash во вредност од 2200 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1210 ден.

Преостанато време

Купени: 77

 • Dr. Car Wash, Volche Naumchevski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071330305

  [email protected]

Добивате

Детално чистење на седишта

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2022 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови
 • Задолжителна е претходна резeрвација на термин
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чист и блескав автомобил!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.