За блескаво чист мебел! 50% попуст на хемиско чистење и дезинфекција на мебел по избор од Dr. Car Wash

Цена од

300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

Купени: 26

 • Dr. Car Wash, Volche Naumchevski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071330305

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Аголна гарнитура 3,000 ден. 1,500 ден.
Двосед 1,400 ден. 700 ден.
Тросед 1,600 ден. 800 ден.
Фотелја 1,000 ден. 500 ден.
Кујнска столица 600 ден. 300 ден.
Единечен душек 2,000 ден. 1,000 ден.
Двоен душек 3,000 ден. 1,500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2022 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резeрвација на термин на 071 330 305
 • Понудата се однесува на едно парче мебел, за повеќе потребно е да купите соодветен број купони
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Дозволете вашата гарнитура, столици и душек да блеснат како нови.Се работи исклучиво со професионални машини кои работат на пареа достигнувајки до 180°степени и имаат усисна моќ од 250 бари со што гарантираат беспрекорно антибактериско длабинско чистење и свеж мирис. Хемиските средства кои се користат се со PH вредност 7 и се еколошки и сигурни за вашиот мебел.

 Придобивки:

 • Подолг век на траење
 • Свеж мирис
 • Дезинфициран мебел
 • Чист мебел
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.