60% попуст на брзо и ефикасно полирање фарови на автомобил од DR Car Wash во вредност од 1500 ден. по цена од 600 ден.

Цена

600 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

900 ден.

Преостанато време

Купени: 120

 • Dr. Car Wash, Volche Naumchevski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071330305

  [email protected]

Добивате

Брзо и ефикасно полирање фарови на автомобил

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2022 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени. 

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чисти и блескави фарови на вашиот автомобил!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

mimozaf

Odlicna usluga. Brzo i kvalitetno. Toplo go preporacuvam. Bevme na 3.6 i zavrsivme na vreme (30min) i mnogu sme zadovolni.

Член на Grouper од: 13-11-2012

contact

Здраво, Мило ни е што сте имале позитивно Grouper искуство и што Ви се допаѓа понудата. Ви благодариме на споделениот коментар и секако за сите дополнителни информации слободно контактирајте не.

Член на Grouper од: 24-06-2010
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.