Блескава нега на автомобил! 60% попуст на ВИП детално хемиско чистење на автомобил или џип во Dr. Car Wash во вредност од 7500 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

7500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

4510 ден.

Преостанато време

Купени: 72

 • Dr. Car Wash, Volche Naumchevski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071330305

  [email protected]

Добивате

ВИП детално хемиско чистење на автомобил или џип кое вклучува:

 • Внатрешно чистење
 • Детално чистење седишта
 • Детално чистење на тапацири
 • Детално чистење на багажник
 • Детално чистење тапацир на кров суво чистење без ризик да се одлепи (се користат кислородни таблети)
 • Антибактериско чистење на клима и вентилација
 • Озонирање на внатрешниот дел од возилото
 • Силиконска заштита на седишта од протекување

*Понудата важи и за џипови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2022 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи и за џипови
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чист и блескав автомобил!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.