2 ја следат оваа компанија


Царска пеперутка златно/сребрена

2200 ден.

Преостанато време

Опис

  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Дрвена рамка
  • Заштитена со антирефлексно стакло
  • Димензии: 34 x 27 x20 mm

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.