2 ја следат оваа компанија


Царска златна пеперутка 3Д изработка

1900 ден.

Преостанато време

Опис

  • 3Д изработка
  • Изработено на бордо кадифе
  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Дрвена рамка
  • Заштитена со стакло
  • Димензии: 26 x 23 x 3 cm

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.