Оригинални италијански пасти! До 31% на паста по избор: Tonno, Arrabiatta, Penne Pollo, Tortellini Romognola, Fussili Domatina или Romagnola во Casa Pasta

Цена од

129 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

189 ден.

Попуст

32%

Заштеда

60 ден.

Купени: 4

Добивате

Опции на понудата:

Tonno 200 ден. 139 ден.
Arrabiatta 180 ден. 129 ден.
Penne Pollo 200 ден. 149 ден.
Tortellini Romognola 250 ден. 189 ден.
Fussili Domatina 200 ден. 149 ден.
Romagnola 250 ден. 189 ден.

*Составот на пастите погледнете го во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2020 до 25.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за седење во ресторанот и за носење
 • Доколку имате нарачка за носење потребно е предходно да се јавите во компанијата

Опис

Состав :

 • Arrabiatta - печурки, сос од домати, лук, зачини
 • Penne Pollo - пилешко месо, песто, бел крем сос
 • Tonno - туна, кромид, pesto, лук, сос од домати
 • Tortelloni - Romognola - рукола, спанаќ, сос од домати, крем
 • Fussili - Domatina Mozarella - сос од домати, песто, лук, рукола, моцарела
 • Romagnola - мешавина од доматен и сос крем
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.