Чаша со вграден механизам за мешање Self Stirring Mug

800 ден.

390 ден.

Купени:

4

Шифра:

300000001391
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 уникатна чаша и капаче
 • Вграден механизам кој се вклучува на копче лоцирано на држачот на чашата
 • Со притискање на копчето, почнува да се мешаат состојките во чашата
 • Материјал: пластика и нерѓосувачки челик
 • Лесна за чистење и одржување, само со рачно миење (не се препорачува да се мие во машина за садови)
 • Вклучен е капак за да се спречи истурање на пијалокот
 • Автоматско мешање, умерена сила, нема можност да се истури
 • Капацитет: 350 ml
 • Механизмот работи на 2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Димензии: висина 11,5 cm x дијаметар 8,5cm
 • Достапност на бојата во зависност од количините на залиха

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.