53 ја следат оваа компанија


Cascada Чешма насадна за во кујна Life Black + 10 години гаранција

4490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нискомонтажна
 • Материјал: Месинг
 • Боја: Црна
 • Керамички механизам за затворање Ø35 Седал со функција ладен старт
 • Издржлив хромиран слој SuperShinePlus – исклучително лесен за чистење
 • Лесно отстранување на варовникот FastClean – само истријте ја површината со прстот
 • Брз и лесен систем за инсталирање FastFix
 • Заштеда на енергија EcoStart – ви овозможува да пуштите ладна вода во средната положба на рачката
 • Заштеда на вода EcoClick – заштедете до 50% вода со двостепен керамички кертриџ
 • 2 x флексибилни црева G3/8 “за поврзување со должина од 40 cm
 • Гаранција 10 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.