#ТимскиАктивности - Возбуда и дружење! 30% попуст на 70 минутен термин за 3-5 лица за Escape Room - Case Closed игра во Case Closed Escape Room во вредност од 1800 ден. по цена од 1250 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

550 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 17 | Остануваат: 3

Добивате

Тимска активност: интерактивна логичка игра во Escape Room - Case Closed:

 • Времетраење: 70 мин.
 • Број на членови: од 2 до 5
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5 (very hard for beginners)
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2019 до 22.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата се однесува за закуп на термин, без разлика на бројот на играчи (максимум 5 играчи).
 • Задолжителна е резервација на термин минимум еден ден однапред.
 • Понудата важи за лица над 12 години и потребно е да има минимум двајца возрасни.
 • За да ја потврдите вашата резервација потребно е да го испратите купонот на caseclosed.esc@gmail.com или на facebook фан страната Case Closed Escape Room.
 • За откажување или презакажување на термин контактирајте ја компанијата минимум еден ден порано.
 • Доколку не го искористите купонот во закажаниот термин без навремено откажување или презакажување, купонот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #Тимски активности.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

--------------------------------------------------------------------

Исчезнат е еден познат психијатар, а ти и твоето друштво треба да го решите овој мистериозен случај…

Мисија - највешто и најбзо решете ја мистеријата и затворете го случајот за помалку од 70 минути.

Дали сте спремни?

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.