Најдобар изглед за вашата коса! 39% попуст на надградба на 100% природна коса од CatWalk во вредност од 7800 ден. по цена од 4790 ден.

Вредност

7800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

3010 ден.

 • ул. Св. Климент Охридски 2, Битола

  Одведи ме таму

  077 979 665;077 920 976

  emoqabit@gmail.com

Добивате

Надградба на 100% природна коса 

 • 24" (околу 60cm) - 100гр коса, од 3 до 5 години животен век
 • 4 методи по избор: клипсови, нано прстени, микропрстени или weft

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на 077 979 665 / 077 920 976
 • На ваше барање може да се префарба косата во посакуваната варијанта
 • Фарбањето не е вклучено во понудата, се доплаќа 600 денари директно во салонот

Опис

Косата е 100% природна, увезена од Германија со строги стандарди за производство.

 • Не е хемиски третирана
 • Не се кубе
 • Нема примеси од синтетика и лепило
 • Може да се витка, фарба, пегла и бланшира
 • Не го менува квалитетот при пеглањето или фарбањето
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.