Уживајте во убавините на Маврово (01.10 - 30.11.2020)! 15% попуст за закуп на цела вила Cece's home во вредност од 6000 ден. по цена од 5100 ден.

Цена

5100 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

15%

Заштеда

900 ден.

Преостанато време

 • Ростуша, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075566445 ; 075566448

  cecepoposka@gmail.com

Добивате

Закуп на цела вила (максимум 5 луѓе)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Доколку престојувате за викенд потребни се минимум две ноќевања 
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19

Опис

Cece's home претставува совршен спој на дрво и камен, модерното во спој со рустичното. Вилата располага со дневен престој и незаменлив панорамски поглед кон Мавровското езеро, кој за момент може да ви го одземе здивот, како и целосно опремена кујна, тоалет, и две спални соби со капацитет од 6 лица. Сите свои содржини што ги нуди овој интимен комплекс, го прават совршено место за бегство од вашето секојдневие.Не дозволувајте да ви раскажуваат, дојдете и почувствувајте го ова мало парче рај кое нуди мир и спокојство, создадено да ви пружи искуство за паметење и задоволство за сите важи потреби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.