46 ја следат оваа компанија


- 55%

Цедилка - организер за кулинарски прибор

330 ден.

150 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000874
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 цедилка - организер
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Специјална преграда за ножеви која ги штети сечилата од оштетувања
 • Вклучена чинија за цедење
 • Димензии: 12.2 x 18.8 x 17.7cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.