2 ја следат оваа компанија


Cellugel Антицелулитен гел, 250 ml, 400 ml

559 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Активни Состојки:

 • бршлен
 • кофеин
 • костен
 • семки од грозје
 • centella asiatica

Ефекти

 • Ја подобрува циркулацијата и лимфната дренажа
 • Овозможува детоксификација и ревитализација
 • Го намалува целулитот и ја измазнува кожата
 • Ги подобрува тонусот, еластичноста и изгледот на бедрата
 • Ја измазнува структурата на кожата со целулит
 • Ја зголемува цврстината

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.