67% попуст на третман за коса Cellula de madre + фенирање од фризерско козметички салон Перфект во вредност од 1500 ден. по цена од 499 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1001 ден.

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  katesmilevska@gmail.com

Добивате

Третман за коса Cellula de madre + фенирање (времетраење 30мин)

* Третманот се изведува со професионалната линија AlfaParf Milano, професионален Италјански бренд

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2019 до 09.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третманот е наменет за нега на сите типови коса. Составен е од комбинација на ампули, базирани на матични клетки добиени од Арганово дрво, Вит Ф, екстракт од ленено семе и УВ филтри и три различни концетрати, во зависност од потребите на косата. Третманот во себе содржи Shine Fix Complex, Color Fix Complex и витаминска комбинација за заздравување и реконструкција на влакното. Резултатите се: прекрасна и здрава коса, богата со сјај, цврстина и живот. 

Фризеркото студио Перфект постои 20 години. Рацете на искусните вработе ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

 


 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.