Целосна дезинфекција на вашиот домот! 50% попуст на професионална дезинфекција на мебел, под, плочки, рачки и сите останати површини во домот од ТЛТ ДООЕЛ

Цена од

2500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2500 ден.

Преостанато време

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 (до 50м2) 5,000 ден. 2,500 ден.
Пакет 2 (до 100 м2) 8,000 ден. 4,000 ден.
Пакет 3 (над 150 м2) 12,000 ден. 6,000 ден.

Секој пакет вклучува:

 • Дезинфекција на вашиот дом со машини на пареа со температури од 175 0С)
 • Дезинфекција на вашиот мебел (гарнитура, столици, душеци)
 • Дезинфекција на подот во вашиот дом
 • Дезинфекција на плочките во вашиот дом (кујна, тоалет)
 • Дезинфекција на сите рачки и останати површини кои се во константен контакт со вас

*Пакетите се разликуваат според големината на станот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.03.2020 до 30.04.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи само за Скопје

Опис

Во овие невообичаени моменти кога сите чувствуваме некоја нестабилност од моменталната ситуација, ние, ТЛТ ДООЕЛ како општествено одговорна компанија сакаме да им дадеме на луѓето една дополнителна сигурност преку нашите услуги за дезинфекција со пареа кои можат да се искористат за вашето возило или дом.

Воедно апелираме во меѓувреме да се следат и најодговорно да се почитуваат препораките на Министерството за здравство и Владата.

За компанијата

“Novaltec Group” е компанија која е основана во 1994та година во Италија (Scorze’) која се занимава со производство, продажба на машини, аксесоари и детергенти за професионално и
индустриско чистење и дезинфекција. Искористувајќи ја предноста и моќноста на еден природен елемент како пареата, “Novaltec Group” станува еден од лидерите во оваа бранша.
Нивниот сектор за истражување и развој непрекинато развива нови решенија, кои комбинирани со искуството стекнато во оваа област им овозможува да креираат продукти кои имаат високо ниво на додадена вредност, бидејќи се способни за уникатни и “eco-friendly” перформанси во согласност со најстрогите регулативи за безбедност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.