42% попуст на целосна топла депилација: нозе, раце, пазуви и интима во Студио за убавина Габи во вредност од 600 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

42% попуст на целосна топла депилација: нозе, раце, пазуви и интима во Студио за убавина Габи во вредност од 600 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

251 ден.

Купени : 2

 • ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода 1(кај Чешма)

 • 071 395 912

 • gabi.studio.sk@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 11:00 - 18:00 Саб: 11:00 - 17:00Нед: 11:00 - 15:00

Добивате

Целосна топла депилација

 • Нозе
 • Раце
 • Интима
 • Пазуви

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2018 до 11.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За мажи, не важи депилација на интима

Опис

Фризерско и козметичко студио Габи веќе 5 години се грижи за вашата убавина. Повелете во студио за убавина Габи да го разубавите вашето лице и затегнете вашето тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ