40% попуст на пакет од 5 вакум третмани за третирање и отстранување на целулит во Лејди-М Козметик во вредност од 2500 ден. по цена од 1499 ден.

Цена

1499 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1001 ден.

Добивате

Пакет од 5 вакум третмани за третирање и отстранување на целулит

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 15.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна претходна резервација

Опис

Вакумтерапија се користи при отстранување на целулитот при што се употребува притисок (вакум) кој се создава на третираната површина.

Со оваа терапија се постигнува ендомасажа и дренажа на меѓуклеточните течности со што се забрзува протокот на крв, лимфа и се елиминираат отровите.

Место каде што можете да се опуштите и релаксирате. За секоја дама која ужива во својата убавина!
 
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.