Недела на храна #СкопјеГурман! Нови возбудливи вкусови во центарот на градот! До 45% попуст на јадење по избор: Центар бар бургер, бургер со пилешко, порција пилешки прсти или пилешки крилца во Центар Бар

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Нови возбудливи вкусови во центарот на градот! До 45% попуст на јадење по избор: Центар бар бургер, бургер со пилешко, порција пилешки прсти или пилешки крилца во Центар Бар

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

180 ден.

Попуст

45%

Заштеда

81 ден.

Купени : 491

 • ул.Димитрие Чуповски бр.13

 • 02 609 1100

 • contact@centarbar.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 09:00 - 01:00Нед: 09:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Центар Бар бургер, цена: 280 ден. 196 ден.
 • Бургер со пилешко, цена: 250 ден. 175 ден.
 • Пилешки прсти, цена: 180 ден. 99 ден.
 • Пилешки крилца, цена: 170 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Понудата не важи за ден 26.06.2018 год. (вторник)
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • Понудата може да се користи секој ден до 20:00 часот
 • Купоните не може да се комбинираат со други промоции

Опис

 • Состав на центар бар бургер: говедска плескавица, пармезан, домат, рукола, кромид, моцарела, пикантен сенф, чили, копар, рузмарин, марула, пита лепче, веџис компир
 • Состав на бургер со пилешко: похован пилешки стек, француска фета крем млеко,масло од кокос, путер, моцарела, кисели краставички, марула, домат, ранч сос, павлака, мајонез, копар, сол, бибер, лук, веџис компир

Нови возбудливи вкусови во центарот на градот!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ