#СкопјеГурман! Неодоливи вкусови во центарот на градот! До 42% попуст на јадење по избор: Центар бар бургер, бургер со пилешко, пилешки крилца, пица или салата по избор во Центар Бар

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

180 ден.

Попуст

45%

Заштеда

81 ден.

Купени: 382

 • ул.Димитрие Чуповски бр.13

  Одведи ме таму

  02 609 1100

  contact@centarbar.mk

Добивате

Опции на понудата:

Центар Бар бургер 280 ден. 196 ден.
Бургер со пилешко 250 ден. 175 ден.
Пилешки крилца 170 ден. 99 ден.
Пица Капричиоза 280 ден. 179 ден.
Пица Центар Бар 340 ден. 215 ден.
Салата со козјо сирење 220 ден. 132 ден.
Туна салата 220 ден. 132 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • Понудата може да се користи секој ден до 18:00 часот
 • Купоните не може да се комбинираат со други промоции
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито

Опис

Состав на јадењата:

 • Центар бар бургер: говедска плескавица, пармезан, домат, рукола, кромид, моцарела, пикантен сенф, чили, копар, рузмарин, марула, пита лепче, веџис компир
 • Бургер со пилешко: похован пилешки стек, француска фета крем млеко,масло од кокос, путер, моцарела, кисели краставички, марула, домат, ранч сос, павлака, мајонез, копар, сол, бибер, лук, веџис компир
 • Пица Капричиоза: кашкавал, шунка, печурки, пелат
 • Пица Центар Бар: кашкавал, јајце, сланина, ранч сос, маслинки, сув домат, печурки
 • Салата со козјо сирење: марула, рукола, радич, козјо сирење, суво грозје, морков, сенф, прелив
 • Туна салата: туна, марула, рукола, радич, маслиново масло, пченка, лимон, чери домат, маслинка, црвен грав

Нови возбудливи вкусови во центарот на градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.