Прекрасни нокти во секоја пригода! До 57% попуст на спа маникир или спа педикир со гел лак по избор од козметички салон Beauty Centar Stef

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

950 ден.

Попуст

68%

Заштеда

651 ден.

Купени: 11

 • Ул. Пандил Шишков бр. 4/1-9

  Одведи ме таму

  078 209 492; 078 227 270

  urbanbeautyskopje@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Спа маникир со гел лак 950 ден. 299 ден.
Спа педикир со гел лак 900 ден. 399 ден.

* Чекори на Спа маникир и педикир во делот ОПИС

* Салонот Beauty Center Stef е поранешен салон Urban Beauty Groups

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2020 до 01.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација!
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Доколку имате веќе постоечки лед гел или гел што не е ставен во салонот Urban Beauty, за вадење се наплаќа 200 ден.
 • Салонот Beauty Center Stef е поранешен салон Urban Beauty Groups

Опис

Чекори - Спа маникир со гел лак:

 • парење на дланката со антибактериска сол
 • чистење на плочката и давање форма
 • пилинг на дланката за вадење на сувиот слој
 • маска за регенерирање на кожата
 • парафинска ракавица 
 • завршен крем
 • гел лак

Чекори - Спа педикир со гел лак:

 • парење на стапалата со антибактериска сол
 • чистење на мртвите клетки
 • чистење на плочката и давање форма
 • пилинг на стапалата за вадење на сувиот слој
 • маска за регенерирање на кожата
 • завршен крем
 • гел лак

Повелете во новата локација на салон кој постои од јули 2013 година, Urban Beauty Groups сега со ново име Beauty Centar Stef. Од самите почетоци постојано се во чекор со најновите иновации и трендови во козметологијата, применувајќи ја најмодерната апаратура и третмани, секогаш трудејќи се бескомпромисно да пружат врвен квалитет на услугите, а сепак по пристапни цени.

Тимот е составен од млади мотивирани луѓе, професионалци во своите области, кои постојано ги надградуваат своите знаења и вештини, а со цел да обезбедат првокласно искуство и грижа за вашата убавина во топла и релаксирачка атмосфера.

Тие практикуваат индивидуален пристап со секој клиент и секогаш се отворени за консултации како би ги задоволиле вашите потреби и очекувања. Не двоумете се да им пишете или да им се јавите!

За компанијата

Повелете во новата локација на салон кој постои од јули 2013 година, Urban Beauty Groups сега со ново име Beauty Centar Stef. Од самите почетоци постојано се во чекор со најновите иновации и трендови во козметологијата, применувајќи ја најмодерната апаратура и третмани, секогаш трудејќи се бескомпромисно да пружат врвен квалитет на услугите, а сепак по пристапни цени.

Тимот е составен од млади мотивирани луѓе, професионалци во своите области, кои постојано ги надградуваат своите знаења и вештини, а со цел да обезбедат првокласно искуство и грижа за вашата убавина во топла и релаксирачка атмосфера.

Тие практикуваат индивидуален пристап со секој клиент и секогаш се отворени за консултации како би ги задоволиле вашите потреби и очекувања. Не двоумете се да им пишете или да им се јавите!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.