Дестинација Македонија! Релаксација во модерен амбиент и префинета услуга (25.09-30.11.2019)! До 48% попуст на ноќевање со појадок за две лица + користење на СПА центарот во соба по избор во Central Hotel Fitness & Spa - Виница

Цена од

1790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3410 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1620 ден.

Купени: 28

 • Pionirska, Vinica, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  033 360 022

  hotel@central.mk

Добивате

Понудата е за едно ВВ ноќевање за две лица во сметување по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање во стандардна двокреветна соба 3,410 ден. (55 еур)
1,790 ден. (29 еур)
BB ноќевање во Junior Suite 3,700 ден. (60 еур)
2,100 ден. (34 еур)

Понудата вклучува:

 • Континентален појадок
 • Користење на СПА центар (сауна, парна бања, џакузи)
 • Бесплатно користење на Central Gym & Fitness

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон или e-mail.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Трето лице може да се смести само во сместување Juniour Suite
 • За деца до 12 години сместувањето е бесплатно
 • Доплата за трето возрасно лице, 500 ден. за едно ноќевање
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Хотел Централ 

Лоциран во строгиот центар на градот Виница во тивка околина, топло уреден и декориран со цел да го понуди најдоброто од удобноста и комфорот и да ги исполни очекувањата за современ и прекрасен Хотел. Хотелот располага со 22 луксузно опремени соби наменети за туристи, бизнис и семејни посетители во Источна Македонија. Секоја од гостинските соби и апартмани е стилски уредена со елегантен мебел и функционална бања, фен за коса, мини бар, сеф, ТВ, телефон, бесплатни безжичен интернет и избор на кафе и чај.

Хотел Централ претставува уште една инвестиција во економскиот и урбаниот развој на Виница која ќе понуди хотелско сместување што одговара на потребите на гостите, чии приоритет е да добијат угостителски третман во домашен амбиент. Покрај новоотворениот Хотел Централ, со години збирно место на Виничани е современиот ресторанот Александар Парк Виница, место каде што можат да се вкусат голем број на специјалитети од македонската и интернационална кујна, а просторот е погоден за прослави и свечености.

Конференциска сала во центарот на Виница

Во склоп на Хотел Централ се наоѓа конференциска сала која е совршено место за секаков вид конференции, прес-конференции, деловни настани, презентации, семинари и состаноци. Салата е звучно изолирана и модерно опремена. Користењето на конференциската сала е бесплатно за гостите на Хотел Централ.

Централ Спа – ново релаксирано искуство

Хотел Централ отсега Ви нуди место каде ќе можете да го ослободите умот, да го релаксирате телото и да си пружите едно целосно уживање. Опуштете ги Вашите сетила со релаксираните услуги кои Ви ги нуди Централ Спа кој се наоѓа во склоп на Хотел Централ. Дозволете си потполна ревитализација на духот со посетата на нашата сауна, парна бања или хидро-тераписки масажи.
Повелете, посетете го Централ спа и пружете си едно уникатно искуство!

Grouper интересни факти за Виница

 • Градот Виница се наоѓа во подножјето на планината Плачковица, помеѓу планините Голак и Обозна, во југоисточниот дел на Кочанскaта Котлина, на северниот брег на реката Брегалница.
 • Во општина Виница најпознат археолошки локалитет е Виничкото Кале каде се пронајдени автентични теракотни икони од ранохристијанскиот период и пленат со својата оригиналност.
 • Во антиката, подрачјето го населиле Пејонците. Сегашниот град потекнува од Византиска тврдина, која била центар на производство со вино. Лозните насади на Виничкиот рид биле напуштени по 1980 кога активно започнале археолошките истражувања.
 • Спортските објекти и сместувачките капацитети ја вбројува Виница како една од најдобрите спортски центри во нашата земја. Градот дава можност за организација на големи спортски манифестации како и за подготовка на спортски екипи од највисок ранг.
 • Познати културни манифестации се меѓународниот фолклорен фестивал „Истибанско Здравоживо“ и фестивалот на хумор и сатира „Ин Виница Веритас“
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.