Дестинација Македонија! Релаксација во модерен амбиент и префинета услуга (Септември - Ноември)! До 48% попуст на ноќевање со појадок за двајца + користење на СПА центарот во соба по избор во Central Hotel Fitness & Spa - Виница

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! Релаксација во модерен амбиент и префинета услуга (Септември - Ноември)! До 48% попуст на ноќевање со појадок за двајца + користење на СПА центарот во соба по избор во Central Hotel Fitness & Spa - Виница

Цена

1,790 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,410 ден..

Попуст

48%

Заштеда

1,620 ден..

Купени : 17

 • Pionirska, Vinica, Macedonia (FYROM)

 • 033 360 022

 • hotel@central.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е за две лица и вклучува едно ноќевање со појадок во Central Hotel Fitness & Spa - Виница во сместување по избор:

 • BB ноќевање во стандардна двокреветна соба, цена: 3410 ден. 1790 ден.(специјална Mastercard цена: 1700 ден.)
 • BB ноќевање во Junior Suite, цена: 3700 ден. 2100 ден.(специјална Mastercard цена: 1995 ден.)

Понудата вклучува:

 • Континентален појадок
 • Користење на СПА центар (сауна, парна бања, џакузи)
 • Бесплатно користење на Central Gym & Fitness

Mastercard Бонус: Купи го овој купон со Mastercard картичка и добиј го по специјална Mastercard цена!

* Разликата ќе ти биде вратена во твојата Grouper торбичка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.09.2018 до 10.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон или e-mail.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Трето лице може да се смести само во сместување Juniour Suite
 • За деца до 12 години сместувањето е бесплатно
 • Доплата за трето возрасно лице, 500 ден. за едно ноќевање
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Mastercard е спонзор на кампањата Дестинација Македонија. Секоја зделка купена со Mastercard картичка ја добивате по специјална Mаstercard цена.

Опис

УНИКАТНО ИСКУСТВО!

Хотел Централ е лоциран во строгиот центар на градот Виница во тивка околина, топло уреден и декориран со цел да го понуди најдоброто од удобноста и комфорот и да ги исполни очекувањата за современ и прекрасен Хотел. Хотелот располага со 22 луксузно опремени соби наменети за туристи, бизнис и семејни посетители во Источна Македонија. Секоја од гостинските соби и апартмани е стилски уредена со елегантен мебел и функционална бања, фен за коса, мини бар, сеф, ТВ, телефон, бесплатни безжичен интернет и избор на кафе и чај.

Хотел Централ претставува уште една инвестиција во економскиот и урбаниот развој на Виница која ќе понуди хотелско сместување што одговара на потребите на гостите, чии приоритет е да добијат угостителски третман во домашен амбиент. Покрај новоотворениот Хотел Централ, со години збирно место на Виничани е современиот ресторанот Александар Парк Виница, место каде што можат да се вкусат голем број на специјалитети од македонската и интернационална кујна, а просторот е погоден за прослави и свечености.

Конференциска сала во центарот на Виница

Во склоп на Хотел Централ се наоѓа конференциска сала која е совршено место за секаков вид конференции, прес-конференции, деловни настани, презентации, семинари и состаноци. Салата е звучно изолирана и модерно опремена. Користењето на конференциската сала е бесплатно за гостите на Хотел Централ.

Централ Спа – ново релаксирано искуство

Хотел Централ отсега Ви нуди место каде ќе можете да го ослободите умот, да го релаксирате телото и да си пружите едно целосно уживање. Опуштете ги Вашите сетила со релаксираните услуги кои Ви ги нуди Централ Спа кој се наоѓа во склоп на Хотел Централ. Дозволете си потполна ревитализација на духот со посетата на нашата сауна, парна бања или хидро-тераписки масажи.
Повелете, посетете го Централ спа и пружете си едно уникатно искуство!

Grouper водич

Градот Виница се наоѓа во подножјето на планината Плачковица, помеѓу планините Голак и Обозна, во југоисточниот дел на Кочанскaта Котлина, на северниот брег на реката Брегалница и е познат по историската римска тврдина Виничка тврдина, која се наоѓа на ридот над градот. Во неа се пронајдени познатите ранохристијански теракотни икони.
Виница можеби не добива доволно внимание за културно-историското наследство кое го поседува и токму тука е шансата да откриете работи кои сеуште не се толку познати меѓу поголемиот дел од населението, доловувајќи едно уникатно искуство кое не треба да се пропушти.


Културни манифестации

 • Меѓународен филклорен фестивал „Истибанско Здравоживо“
 • Фестивал на хумор и сатира „Ин Виница Веритас“
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ