Совршена пријателска атмосфера во Central Perk Skopje! До 40% попуст на јадење и пијалок по избор: појадок и цеден сок од портокал/лимон или Italian bagels со лимонада во Central Perk Skopje

Цена од

170 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

32%

Заштеда

80 ден.

Преостанато време

Купени: 21

Добивате

Опции на понудата:

Опција 1: појадок + цеден сок од портокал/лимон (до 13 ч.) 250 ден. 170 ден.
Опција 2: Italian bagels + лимонада 300 ден. 180 ден.

Опција 1: појадок + цеден сок од портокал/лимон

Во понудата е вклучено:

 • Појадок со две тостирани лепчиња по избор (хумус, краставица, сирење и семки; хумус, рукола, домат или путер од кикирики, банана, чиа)
 • Цеден сок по избор (портокал или лимон)

Опција 2: Italian bagels + лимонада

Во понудата е вклучено:

 • Italian bagels (состав: лепче, чедар, пршута, бел сос, микс салата - рукола, марула)
 • Лимонада (вкусови од манго, минт, вишна, маракуја, јагода, малина, праска)

*Понудата важи за во локалот и за носење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2021 до 30.09.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за носење
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Central Perk Skopje e место за кафе и храна со најдобрите пријатели, во опуштена атмосфера и стил кој на сите ви е веќе познат

Што можеш да нарачаш друго? 

 • Ладни и топли кафиња
 • Смути
 • Цедени сокови
 • Некое коктелче
 • Сендвичи
 • Крофни
 • Чискејк
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.