Купон од 69 ден. со кој добивате 50% попуст на новата зимска колекција и 70% попуст на минатата колекција машки, женски и детски папучи/топлинки и зимски обувки од брендовите Deffonseca, Inblu, Twigy, Vulladi во Центроимпекс

Купени: 200

 • ТЦ Веро Центар (на приземје)

  Одведи ме таму

  078 279 047

 • Capitoll Mall, кат II (спроти Sport Vision)

  Одведи ме таму

  027279045

 • Ramstore Mall, кат I

  Одведи ме таму

  078 279 048

 • ТЦ Зебра (спроти Тинекс)

  Одведи ме таму

  078 279 046

 • Т.Ц. Буњаковец, Skopje,

  Одведи ме таму

  075 227 308

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате: 

 • 50% попуст на новата зимска колекција машки, женски и детски папучи/топлинки и зимски обувки од брендовите: Deffonseca, Inblu, Twigy, Vulladi
 • 70% попуст на мината колекција од брендовите: Deffonseca, Inblu, Twigy, Vulladi, Mellania

*Во галеријата се прикажани само дел од асортиманот на производи

*Попустите се пресметуваат од редовната цена на прозиводите и не се комбинираат со тековни попусти

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 16.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за купување на 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Попустот не може да се комбинира доколку има тековни акции
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Израдувајте ги најблиските со топол и практичен подарок!

За ладните зимски денови, одберете топли, модерни и квалитетни папучи за дома од италијанскиот бренд Defonseca. Defonseca е најпознат италјански бренд за папучи, топлинки и чизмички за дома. Различните бои, модели и дезени ги прават уникатни и привлечни за секого. Од широката палета на производи се издвојуваат посебни колекции за деца, млади, жени и мажи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.