42 ја следат оваа компанија


- 9%

Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER 3KW FWH-3555 ST (иноксна, нерѓосувачки челик) + 1 година гаранција

5500 ден.

4990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модерен елегантен модел метална чешма од инокс
 • Највисок квалитет – трајност – безбедност
 • Електро – Водна изолација и систем на вградена заштита
 • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 степени
 • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура за загреаната вода
 • Статична славина која се врти лево и десно за 180 степени
 • Систем на вградена заштита и безбедност
 • Заштедува стуја/време/пари/вода/простор
 • Нискомонтажна за садопер / мијалник

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.