- 14%

Чешма ѕидна со проточен бојлер MUHLER 3KW FWH-3053 FW + 1 година гаранција

3000 ден.

2590 ден.

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
 • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
 • Флексибилна ( ребреста ) славина – нагибна во сите правци
 • Систем на вградена заштита и безбедност
 • Можност за чистење од бигор на на ситото и греачот
 • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
 • Нискомонтажна за садопер / високомонтажна за ѕид

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.