42 ја следат оваа компанија


- 14%

Чешма ѕидна со протoчен бојлер MUHLER 3KW FWH-3300 W (црна боја) + 1 година гаранција

3000 ден.

2590 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна
 • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 степени
 • Без дигитален лед дисплеј
 • Статична славина која се врти лево и десно за 180 степени
 • Систем на вградена заштита и безбедност
 • Можност за чистење од бигор на ситото и греачот
 • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
 • Високомонтажна за ѕид
 • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.