Планински одмор во Банско (13.04 - 30.06.2019)! До 32% попуст на ноќевање со појадок или на база All Inlcusive Light + користење на СПА центар во Хотел Четирилисна Детелина

Цена од

806 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1179 ден.

Попуст

32%

Заштеда

373 ден.

Купени: 4

 • ул. „Явор“ 18, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359887482525; + 359749986407

  office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање 1,179 ден. (19 еур)
806 ден. (13 еур)
All Inclusive Light 1,816 ден. (29 еур)
1,302 ден. (21 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во двокреветнo, трокреветно студио или апартман (во зависност од бројот на лица)
 • користење на СПА центарот (сауна, парна бања и надворешен базен)
 • паркинг
 • wi-fi интернет и кабелска телевизија

*Понудата не важи за време на Велигденските и Мајските празници

*Во викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.04.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи за време на Велигденските и Мајските празници
 • Во викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати:
 • За прво дете до 4.99 години е бесплатно
 • За второ дете до 4.99 години е потребна доплата од 50% од цената на купонот
 • За деца од 5 до 11.99 години е потребна доплата од 50% од цената на купонот
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од  70% од цената на купонот
 • За single сместување потребна е доплата од 50% од цената на купонот
 • За еднособен апартман се доплаќа 10 евра од ден при сместување само на двајца возрасни
 • Check-In во 14 часот; Check-Out до 12 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања, како и со внатрешен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор.

All Inclusive Light програма:

 • Појадок: 08:00-10:00 Шведска маса + топли напитоци од Vending машина
 • Ручек 12:00 – 14:00 - Шведска маса (без вклучени пијалоци)
 • Вечера 18.00 – 20.00 ​- Шведска маса + домашен бугарски алкохол (ракија, вотка)

*За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени

*Вон посочените часови, ресторанот работи на слободна конзумација

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.