Планински одмор во Банско (30.01 - 31.03.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центар во Хотел Четирилисна Детелина

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1417 ден.

Попуст

30%

Заштеда

425 ден.

Купени: 20

 • ул. „Явор“ 18, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359887482525; + 359749986407

  office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање 1,417 ден. (23 еур)
992 ден. (16 еур)
HB ноќевање 1,860 ден. (30 еур)
1,302 ден. (21 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во двокреветнo, трокреветно студио или апартман (во зависност од бројот на лица)
 • користење на СПА центарот: сауна, парна бања и надворешен базен
 • паркинг
 • wi-fi интернет и кабелска телевизија

*Понудата не важи за време на националните и официјалните празници на Бугарија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години е потребна доплата од 50%
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од  75% од цената на купонот
 • За single сместување потребна е доплата од 50% од цената на купонот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања, како и со внатрешен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор.

All Inclusive Light програма:

 • Појадок: 08:00-10:00 Корнфлекс, мусли, сирење, кашкавал, виршли, овес, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, пржени јајца, варени јајца, баник, пржени лепчиња, мекици, слатко, мед, путер, сезонско овошје, леб, кафе, чај, сок, минерална вода.
 • Ручек 12:30 – 14:30 - Салата, супа (пилешко / тартар / леќа / грав / крем супа), оброци со месо и без месо (пилешко со ориз / ќофтиња со сос / пилешко со компири / мусака / свинско месо со зелка / свинско месо со компири / ориз со зеленчук /  компири), овошје според сезоната, леб, домашен алкохол (ракија, вотка, мастика, бел и црвено вино, точено светло пиво,
 • Вечера 18.00 – 20.00 ​- Готвени јадења, салати, скара, десерт, леб, домашен алкохол (ракија, вотка, мастика, бело и црвено вино, светло пиво,)

За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.