Планински одмор во Банско (15.03 - 22.04.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок, појадок и вечера или на база All Inlcusive Light + користење на СПА центар во Хотел Четирилисна Детелина

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1179 ден.

Попуст

26%

Заштеда

311 ден.

Купени: 28

 • ул. Јавор бр.18 Банско

  Одведи ме таму

  + 359887482525; + 359749986407

  office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање 1,179 ден. (19 еур.)
868 ден. (14 еур.)
HB ноќевање 1,506 ден. (24 еур.)
1,054 ден. (17 еур.)
All Inclusive Light 1,816 ден. (29 еур.)
1,271 ден. (21 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во двокреветнo, трокреветно студио или апартман (во зависност од бројот на лица)
 • користење на СПА центарот: сауна, парна бања и надворешен базен
 • паркинг
 • wi-fi интернет и кабелска телевизија

*Понудата не важи за време на националните и официјалните празници на Бугарија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 22.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години е потребна доплата од 50%
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од  75% од цената на купонот
 • За single сместување потребна е доплата од 50% од цената на купонот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања, како и со внатрешен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор.

All Inclusive Light програма:

 • Појадок: 08:00-10:00 Корнфлекс, мусли, сирење, кашкавал, виршли, овес, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, пржени јајца, варени јајца, баник, пржени лепчиња, мекици, слатко, мед, путер, сезонско овошје, леб, кафе, чај, сок, минерална вода.
 • Ручек 12:30 – 14:30 - Салата, супа (пилешко / тартар / леќа / грав / крем супа), оброци со месо и без месо (пилешко со ориз / ќофтиња со сос / пилешко со компири / мусака / свинско месо со зелка / свинско месо со компири / ориз со зеленчук /  компири), овошје според сезоната, леб, домашен алкохол (ракија, вотка, мастика, бел и црвено вино, точено светло пиво,
 • Вечера 18.00 – 20.00 ​- Готвени јадења, салати, скара, десерт, леб, домашен алкохол (ракија, вотка, мастика, бело и црвено вино, светло пиво,)

За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.