Летен планински одмор во Банско во Јули! До 71% попуст на ноќевање или ноќевање со појадок + користење на СПА центарот во Хотел Четирилисна Детелина

РАСПРОДАДЕНО

Летен планински одмор во Банско во Јули! До 71% попуст на ноќевање или ноќевање со појадок + користење на СПА центарот во Хотел Четирилисна Детелина

Цена

620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,170 ден.

Попуст

71%

Заштеда

1,550 ден.

Добивате

Понудата е за едно лице и вклучува: 

 • ноќевање (RO), цена: 2170 ден (35 еур) 620 ден. (10 еур) или
 • ноќевање со појадок (BB), цена: 2170 ден (35 еур) 744 ден. (12 еур)

Во цената е вклучено:

 • сместување во двокреветна соба 
 • користење на СПА центарот: сауна, парна бања и надворешен базен
 • паркинг
 • wi-fi интернет и кабелска телевизија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2018 до 31.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години е потребна доплата од 10 eur
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од 15 eur
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања, како и со внатрешен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ