50 ја следат оваа компанија


- 18%

Чадор со LED осветлување TONS GARDEN во боја по избор

8500 ден.

6990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина: 300 см
 • Материјал: Полиестер
 • LED осветлување
 • Соларен панел

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.