39 ја следат оваа компанија


Стаклен чајник од 1100ml со цедилка

600 ден.

399 ден.

Преостанато време

Купени:

3

Шифра:

300000001172
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SY-118
 • Капацитет: 1100ml
 • Вградена цедилка за лесна употреба
 • Материјал: стакло, нерѓосувачки метал, пластика
 • Лесно за одржување
 • Тежина: 360g
 • Димензии на пакување: 16 x 13.7 x 14.2cm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.