#СкопјеГурман! До 30% попуст на јадење по избор: Swiss Burger, Chapter Круна или топла даска во lounge bar CH2PTER

Цена од

165 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

220 ден.

Попуст

25%

Заштеда

55 ден.

Купени: 194

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 490 155

Добивате

Опции на понудата:

Swiss Burger 220 ден. 165 ден.
Chapter Круна 360 ден. 270 ден.
Топла даска 770 ден. 578 ден.
Скопско или Smooth 0.3l (1 + 1 гратис) 110 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • Понудата не важи во Петок и Сабота

Опис

Состав на јадењето:

1. Swiss Burger (говедска плескавица, ајдамер, сос со печурки, домат, марула, помфрит)

2. Chapter Круна (пилешко филе роловано со пршута, моцарела, сос со печурки, гарнир)

3. Топла даска (пилешки прсти, похована зденка, похован кашкавал, похована моцарела, сирење на скара, поховани маслинки)

CH2PTER lounge bar лоцирани во Skopje City Mall е место погодно за вистинска дружба со пријателите, за квалитетна и вкусна храна, за пријатен амбиент, за одлична кафе дружба. Повелете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.