72% попуст на третман турбо солариум - Студио Charmelle во вредност од 250 ден. по цена од 70 ден.

РАСПРОДАДЕНО

72% попуст на третман турбо солариум - Студио Charmelle во вредност од 250 ден. по цена од 70 ден.

Цена

70 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

72%

Заштеда

180 ден.

Купени : 173

 • Народни Херои Бр.1 лок. 5 Кисела Вода

 • 070 208 234

 • ane_cajkanka@yahoo.com

 • Работно Време:

  Втор-Нед: 12:00 - 20:00

Добивате

Третман турбо солариум

 • Времетраење: 10 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.04.2017 до 18.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони

Опис

Студио Charmelle е козметичко студио кое располага со висококвалитетна опрема и услужлив персонал, кој ќе се погрижи за вашиот совршен изглед. Со студиото раководи nail artist Ане која има 10 годишно искуство во обработка и декорации на нокти. 

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Професионални изработки на нокти
 • Надградба на нокти со гел и акрил
 • Депилации
 • Маникир-Педикир
 • Шминка
 • Трепки
 • Солариум
 • Масажи
 • Третмани за слабеење (стимулации, радиобранови, ласер, термо ќебе, антицелулитни итн...)
 • Третмани на лице
 • Обуки и едукации
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ