3 ја следат оваа компанија


Опис

Чаша за вода.

 • Волумен: 260 мл 
 • Висина:13.7 цм
 • Ширина на отвор:6 цм
 • Ширина на дно:5.5 цм

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 299 денари, на територијата на Град Скопје
 • Минимална сума за нарачка е 299 денари, под оваа сума се доплаќа 130 ден. за испорака
 • Време потребно за достава: 5-7 работни дена по процесирање на нарачката 
 • За доставата во останати градови се доплаќа, директно на службата за достава
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 075 377 909
 • Види ја продавницата на "ДЛ Конкорд" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "ДЛ Конкорд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 14 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

ДЛ Конкорд е водечки дистрибутер во Македонија на угостителска опрема. Преку својот изложбен салон во Скопје ги опслужуваме нашите регионалните клиенти, а преку дистрибутерите, нашите производи можат да се најдат и низ цела Македонија. Нашите посветени и професионални вработени, нашата целосна линија на производи, како и нашето тежнеење кон најдоброто, не направија водечка независна фирма во Македеонија, кога станува збор за угостителската опрема.

Во ДЛ Конкорд нудиме целосен асортиман на производи и сервиси за да ги задоволиме сите Ваши потреби од угостителската опрема. Располагаме со енормно голем број на високо квалитетни производи од познати производители, а сево ова за неверојатно прифатливи цени. Како и во секој бизнис, нашиот успех зависи единствено од Вас. Го уважуваме Вашето мислење, Вашите потреби, па затоа слободно контактирајте со нас на било кој начин, а ние ќе одговориме на Вашите барања во најкус можен рок.
Повеќе од 30 години традиција

ДЛ Конкорд е основан во 1990 година за да и служи на угостителската дејност во Македонија. За овие 30 години прерасна во водечки дистрибутер при снабдувањето на хотели, ресторани, барови и институции во нашата земја.  Се надеваме дека нашата соработка ќе продолжи и во годините што доаѓаат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.