53 ја следат оваа компанија


Чаша со вграден механизам за мешање Self Stirring Mug

400 ден.

290 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001391

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 уникатна чаша и капаче
 • Вграден механизам кој се вклучува на копче лоцирано на држачот на чашата
 • Со притискање на копчето, почнува да се мешаат состојките во чашата
 • Материјал: пластика и нерѓосувачки челик
 • Лесна за чистење и одржување, само со рачно миење (не се препорачува да се мие во машина за садови)
 • Вклучен е капак за да се спречи истурање на пијалокот
 • Автоматско мешање, умерена сила, нема можност да се истури
 • Капацитет: 350 ml
 • Механизмот работи на 2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Димензии: висина 11,5 cm x дијаметар 8,5cm
 • Достапност на бојата во зависност од количините на залиха

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.