55 ја следат оваа компанија


Опис

Карактеристики на производот:

  • Капацитет: 450 ml
  • Димензии: 15 x 8.5 x 9 cm
  • Материјал: Стакло
  • Со производот доаѓа гумена цевка

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.