53% попуст на 20 индивидуални часови (60 мин.) по англиски јазик за деца и возрасни или македонски јазик за странци во вредност од 8500 ден. по цена од 3999 ден.

Цена

3999 ден.

Вредност

8500 ден.

Попуст

53%

Заштеда

4501 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јордан Хаџи Константинов Џинов бр.20

  Одведи ме таму

  070 306 752

  beautifullprincess13@gmail.com

Добивате

20 индивидуални часови по англиски јазик за деца и возрасни или македонски јазик за странци

 • Времетраење на еден час: 60 минути
 • Термините и локацијата се во договор со професорот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2019 до 31.01.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација за користење на часовите
 • Часовите се одржуваат во рок од 1 месец
 • Часовите се одржуваат на локација по договор

Опис

Професионални инструкции и обука за наменска употреба на англиски јазик. Странско искуство за стручна подготовка за англиски јазик, обука и приватни часови за сите школски возрасти но и за повозрасни, како и македонски јазик за странци. Дипломиран професор по англиски јазик и литература Нермина Кочан.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.