63% попуст на 12 индивидуални часови (90 мин.) по англиски, српски, босански, хрватски јазик или обратно за деца и возрасни во вредност од 5400 ден. по цена од 1990 ден.

Вредност

5400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

3410 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 4

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јордан Хаџи Константинов Џинов бр.20

  Одведи ме таму

  070 306 752

  beautifullprincess13@gmail.com

Добивате

12 индивидуални часови по англиски/српски/босански/хрватски или обратно за деца и возрасни

 • Времетраење на еден час: 90 минути
 • Динамика: 3 пати неделно
 • Почеток на часовите: по договор

*Часовите се во мала група до 3 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација за користење на часовите

Опис

Професионални инструкции и обука за наменска употреба на англиски јазик. Странско искуство за стручна подготовка за англиски јазик, обука и приватни часови за сите школски возрасти но и за повозрасни, како и македонски јазик за странци. Дипломиран професор по англиски јазик и литература Нермина Кочан.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.