55 ја следат оваа компанија


img

- 33%

Часовник ѕиден во боја по избор

600 ден.

400 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии:

  • Димензија на бројките: 6 cm
  • Димензија на големата стрелка: 13 cm
  • Димензија на мала стрелка: 10 cm
  • Димензија на секундарник: 11 cm
  • Дијаметар на основата за стрелките: 10 cm

Начинот на монтажа е со самолепливи лепенки, димензијата на часовникот си ја одредувате Вие.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.