Уживајте во модерен амбиент! Ноќевање или ноќевање со појадок по избор во двокреветна или трокреветна соба во Concept Hotel Central - CHC Hotel - Скопје

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба 1,750 ден. (28 еур.)
Ноќевање со појадок во двокреветна соба 1,800 ден. (29 еур.)
Ноќевање во трокреветна соба 2,450 ден. (40 еур.)
Ноќевање со појадок во трокреветна соба 2,500 ден. (40 еур.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купоните, потребно е да направите резервација на телефон или на e-mail во хотелот
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на емаил на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Concept Hotel Central (CHC) е супериорно практичен и оригинално дизајниран концептуален хотел кој обрнува најголемо внимание на секој детаљ, од букирање до одјавување се со цел да го направи вашиот престој удобен исто како да престојувате во "домашен хотел". Самиот концепт на хотелот е таков да понуди на своите гости незаборавно искуство комбинирано со корисни бенефиции од престојот во хотелот.

Без разлика дали доаѓате за одмор или бизис, сите туристички атракции на Скопје како и шопинг центри се на неколку минути пешачење од хотелот. Железичката и автобуската станица се на 15 минути одалеченост со автомобил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.