Уживајте во модерен амбиент! 46% попуст на ноќевање за двајца во двокреветна соба во Concept Hotel Central - CHC Hotel - Скопје во вредност од 2790 ден. по цена од 1499 ден.

Вредност

2790 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1291 ден.

Купени: 2

Добивате

Ноќевање за двајца во двокреветна соба во CHC Hotel - Скопје

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купоните, потребно е да направите резервација на телефон или на e-mail во хотелот
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на емаил на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата

Опис

Concept Hotel Central (CHC) е супериорно практичен и оригинално дизајниран концептуален хотел кој обрнува најголемо внимание на секој детаљ, од букирање до одјавување се со цел да го направи вашиот престој удобен исто како да престојувате во "домашен хотел". Самиот концепт на хотелот е таков да понуди на своите гости незаборавно искуство комбинирано со корисни бенефиции од престојот во хотелот.

Без разлика дали доаѓате за одмор или бизис, сите туристички атракции на Скопје како и шопинг центри се на неколку минути пешачење од хотелот. Железичката и автобуската станица се на 15 минути одалеченост со автомобил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.