12 ја следат оваа компанија


Chelated Zinc (100 таблети)

444 ден.

Шифра:

FL0061

Опис

Органски цинк Современи таблети кои содржат органски соединенија на цинкот. Хелатните врски обезбедуваат целосна апсорпција и искористување. ДАЛИ ЗНАЕВТЕ ДЕКА... Една таблета Chelated Zinc обезбедува количина на цинк колку што има во 28 јајца или 3.5 литри млеко! Дозирање: 1 таблета дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 15 мг Цинк Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.