51% попуст на 1 кг. колачи: бајадера, тоблероне, сникерс и баунти, од snack bar Cherry Blossom во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на 1 кг. колачи: бајадера, тоблероне, сникерс и баунти, од snack bar Cherry Blossom во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени : 28

 • ТЦ Буњаковец лок. 18 (позади цвеќарница Нена и Венеција) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 324 5051, 077 63 65 07

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 09:00 - 14:00

Добивате

1 кг. колачи по избор (40-45 колачи)

 • тоблероне: сусам, путер, чоколадо, јајца, шеќер
 • бајадера: кекси, путер, шеќер, чоколадо, јадкасти плодови
 • баунти: кекси, бело чоколадо, јајца, шеќер, кокос, слатка павлака
 • сникерс: кекси, чоколадо, јајца, шеќер, кикирики

*По желба, истите колачи може да бидат и посни


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2018 до 03.06.2018
 • Потребно е да направите нарачка два дена пред подигнувањето
 • Колачите се наменети "за носење"
 • Задолжително приложување на отпечатен купон

Опис

Уживајте во префинети различни вкусови и арома на омилените колачи, сникерс, бајадера, тоблероне и баунти, во млечна или посна варијанта. Колачите на снек барот Cherry Blowssom се вистинскиот избор!

Cherry Blossom е ново отворен snack bar кој нуди голем избор на храна, колачиња и разни видови на пијалоци. Дополнително нудиме здрава домашно приготвена храна како и свежо цедени пијалоци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ