53 ја следат оваа компанија


- 23%

Чешма ѕидна со проточен бојлер MUHLER FWH-3050W + 1 година гаранција

3500 ден.

2690 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
 • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
 • Фиксна славина – ротирачка за 360 степени (можност за замена на фиксната славина за ребраста по желба на купувачот)
 • Систем на вградена заштита и безбедност
 • Можност за чистење од бигор на на ситото и греачот
 • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
 • Високомонтажна за ѕид
 • 1 година гаранција

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.