Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER FWH-3030T + 1 година гаранција

2899 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
 • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
 • Фиксна славина – ротирачка за 360 степени (можност за замена на фиксната славина за ребраста по желба на купувачот)
 • Систем на вградена заштита и безбедност
 • Можност за чистење од бигор на на ситото и греачот
 • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
 • Нискомонтажна за садопер
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.